Adıyaman kervasnaray kahvesi ile Kahve falı bakılır mı

Kervansaray Kahvesi

Adıyaman kervasnaray kahvesi ile Kahve falı bakılır mı


Yeri gelmişken dile getirelim bir çok Adıyaman kervansaray kahvesi tiryakilerimizden gelen bir soruyu cevaplayalım.

Adıyaman kervasnaray kahvesi ile Kahve falı bakılır mı?

Bu sorunun cevabı kesinlikle EVET. kervansaray kahvesi 7 karışımlı mükemmel karışım dibek kahvesi olsa da Kahve falı bakılır.        

 Kahve falında kalp görmek gördüğünüz işaretten de belli olacağı gibi kısa sürede aşkı ve sevgiyi bulacağınız anlamına gelir. Kahve falında gördüğünüz kalp işareti kısa süre içerisinde evlenip mutluluğu yakalayacağınız anlamına da gelir. Kahve falında bir aşkı, kısmeti simgeleyen bir çok sembol olsa da kalp sembolü bunlar arasında sizi mutluluğa kavuşturacak en güçlü semboldür.
Ayrıca kahve falında gördüğünüz kalp sembolü kahve falının sahibinin dürüs ve cana yakın bir karaktere haiz olduğunu gösterir. Kalp işaretinde gördüğünüz hayvan sembollerinden tavuk sembolü içini açamadığı bir sevgilisi olduğu anlamını taşır.
Kahve falı bakılan birey evli ise evlilikte bir bebek doğacağına işarettir. Ejderha ile kalp şekli yan yana vardığında çok tutkulu bir aşka işaret eder fakat bu aşıklardan birinin sert hırçın aksi bir kişilğe haiz bulunduğunu da sembolize eder.
Kahve falında kalbin yanında ay var ise bu sembol mutluluğun, aşkın ve zenginliğin habercisidir. Kalbin tarafındaki ay dolunay halinde ise fal sahibi bekârsa evliliğe evli ise çocuğunun olacağına işarettir.
Fincanında kalp görülen ferdin dürüst eli bol merhametli cesaretli akıllı bulunduğunu gösterir.

 


adıyaman kervansaray kahvesi


adıyaman kervansaray kahvesi

Sosyal Medyada Biz

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Siparişvermiştim onaynamişmi nasıl öğrenebilirim Semacil

  • 7 karışımlı osmanlı kahvesi sipariş etmek istiyorum 1500 gr fiyatını alabilirmiyim daha önce adıyaman kervansaray kahveyi başka siteden almıştım memnun kaldım şu anda 2 kg 70 TL olduğunu 1500 gr olamayacağını söylediler bende sizde 50 TL olarak gördüm emin olmak istedim olursa hemen sipariş girmek istiyorum zehra şahin

  • lezzeti çok güzel.içer içmez bu siteden sipariş verdim. adres. eksik girildiği için tarafınızdan , kargo şubesine gidip almak zorunda kaldım. 1 gün gecikmeli de olsa bu kahve için değer. Merve

  • Sizin kocaelide bayiliğinizi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.05337336118 Vedat Dağ

  • Bu kahveyi içen bir daha başka kahve içmez bence. Eskiden her gün türk kahvesi içerdik bu kahveyi keşfettikten sonra türk kahvesi bile içemez olduk. Hatta türk kahvesi fincanı yerine büyük fincanlarda içmeye başladık şimdi. Denemeyen varsa mutlaka denesin. Deneyenler zaten vazgeçemez. Ayrıca ilginiz için çok teşekkür ederim. Aynı gün kargolandı. Serpil gözde

Biraz Reklam Arası


scroll up