kervansaray kakuleli kahve

Kervansaray Kahvesi

kervansaray kakuleli kahve


 

Yine aynı lezzet kervansaray damla sakızlı kahvesinden tek farkı damla sakız yerine kervansaray kakuleli kahve olarak üretilmeye ve standlardaki yerini aldı. 

Sizde bu lezzet ile tanışmadıysanız şuan doğru adrestesiniz. tarihi adıyaman kahvesi olarak Kervansaray kahvesinin yeni ürünü sizlere tanıtmaktan büyük onur duyarız.

7 Karışım Kakuleli Kervansaray Kahve 7 şifalı gıdanın birleşmesi ile oluşmuştur. Size mistik bir lezzet yaşatan Kervansaray kahvenin içeriğinde;  Kahve, sahlep, kahve kreması, harnup tozu(keçi boynuzu), kakao, menengiç ve kakule bulunur.

 

  KAHVE:

Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda, günde 6 fincana kadar kahve tüketen bireylerin kanser ve kardiyovasküler hastalıklardan ölme riskinin çok düşük olduğunu ortaya koymaktadır. Ayrıca, diyabet, doku kanseri, Parkinson hastalığına sahip olan hastaların tüketmesi tavsiye edilmektedir.

   

KAKULE:

Daha çok baharat ve koku verici olarak kullanılır. Kakule her şeyden önce anti kanserojendir. Kanserin yayılmasını önlemeye kanserli hücreleri öldürmeye yardımcı olduğu bilinmektedir. Özellikle de kolon kanserine neden olan hücrelerin  ölmesini sağlar. Vücutta güçlü bir antioksidan etkisi yapar. Sindirim sistemini uyarıcı etkisi vardır. İştah açıcıdır. Hafızayı güçlendirici  özelliği vardır. Zihni uyarır ve zinde tutar. Ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur. Almanya Sağlık Bakanlığı ’nın  bitkisel preparatların hazırlanmasında,  kakulenin hazımsızlık için kullanılabileceğini ifade etmiştir.   

 

MENENGİÇ (ÇİTLENBİK):

Öksürüğü keser, balgam söktürür, nefes açıcıdır, antiseptik özelliği vardır, göğsü yumuşatır, solunum yollarına faydası vardır, ayak terlemelerini önler, yaraları tedavi sürecini hızlandırır, mide ağrılarını dindirir ve kalp rahatsızlıklarında etkilidir.  

  KAHVE KREMASI:

Kahve kreması, kahvenizin tadını yumuşatmaya yardımcı olur. Kolesterolü düşürür. Göğüs kanseri riskini azaltır,  nefesi açar, kemikleri güçlendirir,  bağırsakları düzenler ve depresyona karşı etkilidir.  

 

KAKAO: 

Kakao çekirdekleri, doğal antioksidan niteliğinde olan flavonoidleri içerirler.  Böylece kansere karşı koruyucu etki yapar. Aynı zamanda kardiyovasküler  hastalıklara karşı korucuyu etkisi bulunmaktadır. Kakao, asırlarca hamilelik ve doğum ağrılarında etkin olarak kullanılmıştır.  Kakaonun ana alkoloiti olan treobrominin etkisi kafeininkine benzer; kasları,  kalbi ve böbrekleri uyarır.  

 

HARNUP TOZU (KEÇİ BOYNUZU):

Harnup tozu, doğada bulunan güçlü besin kaynaklarından biridir.  Harnup tozunun elektromanyetik kirlilikle vücuda giren radyasyonu dışarı atma özelliğine sahiptir.  Akciğer ödemine karşı keçiboyunuzunun önemi kanıtlanmıştır.  Ayrıca balgam söktürücü özelliği ve astıma karşı tedavi gücü çok yüksektir.  Harnup tozunun en önemli özelliği nefes darlığına iyi gelmesidir. Kortizon tedavisinden başka çare bulamayan hastalar bile harnup tozu ile astım rahatsızlıklarını tedavi edebilmektedir. Guatr hastalığından dolayı nefes darlığı çekenler de olumlu sonuçlar almaktadır.  Fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir. Bu nedenle osteoporoz rahatsızlığı olanlarda tedavide oldukça etkilidir.  Ayrıca; akciğer kanseri tedavisini önleme amaçlı kullanılır.  Son yıllarda yapılan araştırmalar da harnup tozunun iktidarsızlık sorunu  üzerinde etkili olduğunu göstermektedir.  

 

SAHLEP: Özellikle de Güneydoğu yöresinde yetişen orkidelerin  yumrularından elde edilir. Göğsü yumuşatır, öksürük ve bronşitte faydalıdır. Kabızlığı giderir. Basur memelerinde faydalıdır. Zihni çalışma gücünü artırır. Kalbi kuvvetlendirir. Kadınların özel günleri için faydalıdır. Bağırsak solucanlarının düşürülmesine yardımcı olur.  Vücudun ısınmasını sağlar.   

 

Bir Fincan Kervansaray Kakulelik Kahve Hazırlanışı

Sıcak suya 15 gr (bir yemek kaşığı) Kervansaray Kahve Karıştırıp isteğe göre şeker atarak bolca köpürene kadar kaynatınız,

köpükleri eşit şekilde fincanlara pay ediniz

Afiyet olsun

 

 

 

TOPTAN FİYATLAR İÇİN BİZİ ARAYABİLİR BU LEZZETİ DAHA UYGUNA ELDE EDEBİLİRSİNİZ.


adıyaman kervansaray kahvesi


adıyaman kervansaray kahvesi

Sosyal Medyada Biz

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Bu kahveyi hazirlarken icine biraz da salep atıp sütle yapin daha da guzel kivamli oluyor Deren

  • Çok hızlı geldi ve inanılmaz lezzetli.Teşekkürler! Serenay

  • Siparişvermiştim onaynamişmi nasıl öğrenebilirim Semacil

  • 7 karışımlı osmanlı kahvesi sipariş etmek istiyorum 1500 gr fiyatını alabilirmiyim daha önce adıyaman kervansaray kahveyi başka siteden almıştım memnun kaldım şu anda 2 kg 70 TL olduğunu 1500 gr olamayacağını söylediler bende sizde 50 TL olarak gördüm emin olmak istedim olursa hemen sipariş girmek istiyorum zehra şahin

  • lezzeti çok güzel.içer içmez bu siteden sipariş verdim. adres. eksik girildiği için tarafınızdan , kargo şubesine gidip almak zorunda kaldım. 1 gün gecikmeli de olsa bu kahve için değer. Merve

https://www.hammerheads.nl/ https://www.hwan-oong.de/ https://www.genuss-leipzig.de/ https://www.aam-boyer.de/ https://www.ikchatmetvreemden.nl/ https://www.sundz-design.de/ https://www.ross-cosmetic.de/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ https://www.frank-weisser.de/ http://www.christophmogwitz.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.hbpc.nl/ https://www.jackbroscie.nl/ http://www.ophumboldt.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.insolwert.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.handy-team.de/ http://www.dapinternational.co.uk/ https://www.jongart.de/ https://www.casa-vento.de/ https://www.buklee.de/ http://www.rome-italie.nl/ https://www.young4mation.de/ http://www.rome-italie.nl/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.gookar.nl/ https://www.viamatic.fr/ https://www.hettrouwhuys.nl/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.insolwert.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.the-viewfinder.de/ https://www.ueberzeuge.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.nicolebeck.de/ https://www.kredit-quality.de/ http://www.byeve.de/ https://www.pestalozzinet.de/ https://www.handy-team.de/ https://www.handy-team.de/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.motorkai.de/ https://www.vuongdesign.nl/ https://www.viamatic.fr/ https://www.carsten-duebbers.de/ https://www.snowmeeting.nl/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ https://www.gookar.nl/

Biraz Reklam Arası


scroll up