Kervansaray Dibek Kahvesi

Kervansaray Kahvesi

Kervansaray Dibek Kahvesi


        

Yaptat Kahve güvencesi ile Kervansaray Dibek Kahvesi

 

Son yılların en popüler kahve çeşitlerinin başında Adıyaman Kervansaray kahvesi geliyor. Yumuşak bir içime sahip olan bu lezzetli kahveler bununla birlikte insan sağlığına birçok açıdan yarar sağlamaktadır.

 

 Dibek Kahvesi ve Satın Alma Avantajları

 

 İnternet ve telefon üzerinden sipariş edebileceğiniz kervansaray kahveleri paketlenip Türkiye'nin her şehrine gönderiliyor. Aynı gün içerisinde kargoya verilen ürünler 3 iş günü içinde verilen adreslere teslim edilmektedir. Ayrıca siparişlerini tamamlayan müşterilere birçok sürpriz armağan de kahve ile beraber gönderiliyor.

 

 Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile avantajı da alıcılara sunulan bir öteki seçenektir. İsteyenler kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirken, kapıda nakit ödeme yaparak bu özel kahveleri satın almak da mümkündür.

 

 Kervansaray Kahvesi Fiyatları 2021 fiyatları nedir?

 

 Kervansaray kahvelerinin bir kilodan başlayarak paketleri 4.8 kiloya kadar uzanıyor. Fiyatlar da kilo ve koli sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun fiyatları ile rahatlıkla temin edilebilen bu ürünler hem ucuz bununla beraber kaliteli kahve sevenlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

1 kg Yaptat Kervansaray kahvesi 45 TL (Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkânı ile)

2 kg Yaptat Kervansaray kahvesi 90 TL (Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkânı ile)

3 kg Yaptat Kervansaray kahvesi 130 TL (Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkânı ile)

 

 

 Dibek Kahvesi Nasıl saklanır ve raf ömrü ne kadar süredir?

Hemen hemen ilk defa bu kahveyi satın alanların merak etmiş olduğu konulardan bir diğeri saklama koşullarıdır. Dibek kahvesinin muhafazası öteki Türk kahvelerinden farksızdır. Ya paketinde veya bir kavanozun içerisinde hava ile teması kesilerek saklanmalıdır. Bu şekilde muhafaza edildiği takdirde uzun bir süre boyunca ilk günkü tazeliğiyle tüketilebilir.

 

 

 

 Kervansaray Kahvesinin Özellikleri ve Faydaları

 

 Diğer kahvelerin aksine kervansaray kahvesi mideye zararlı vermez. Bunun tersine midenizde varsa hazımsızlık ve ağrı şikâyetlerini dindirdiği için yararlıdır. Akşam yemeklerinden bir saat sonrasında tüketildiği takdirde sindirimi kolaylaştırır. İçerisinde melengiç, damla sakızı ve keçiboynuzu gibi insan sağlığına son derece faydalı ürünler yer alıyor. Vitaminler açısından oldukça varlıklı bulunan dibek kahvesi bağışıklık sistemini sağlamlaştırır. Bu sayede nezle, grip, sinüzit benzer biçimde kış hastalıklarına yakalanma riskini yarı yarıya düşürür.

 

 İshal şikâyeti olan kişiler de günde bir yahut iki fincan Kervansaray kahvesi tükettiği takdirde bu yöndeki şikâyetlerinden çok daha kısa sürede kurtulabilir. Balgam sökme özelliği de bulunan dibek kahvesi kuru ve direnmeci öksürüklerin kesilmesini de kolaylaştırıyor.


adıyaman kervansaray kahvesi


adıyaman kervansaray kahvesi

Sosyal Medyada Biz

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Bu kahveyi hazirlarken icine biraz da salep atıp sütle yapin daha da guzel kivamli oluyor Deren

  • Çok hızlı geldi ve inanılmaz lezzetli.Teşekkürler! Serenay

  • Siparişvermiştim onaynamişmi nasıl öğrenebilirim Semacil

  • 7 karışımlı osmanlı kahvesi sipariş etmek istiyorum 1500 gr fiyatını alabilirmiyim daha önce adıyaman kervansaray kahveyi başka siteden almıştım memnun kaldım şu anda 2 kg 70 TL olduğunu 1500 gr olamayacağını söylediler bende sizde 50 TL olarak gördüm emin olmak istedim olursa hemen sipariş girmek istiyorum zehra şahin

  • lezzeti çok güzel.içer içmez bu siteden sipariş verdim. adres. eksik girildiği için tarafınızdan , kargo şubesine gidip almak zorunda kaldım. 1 gün gecikmeli de olsa bu kahve için değer. Merve

https://www.hammerheads.nl/ https://www.hwan-oong.de/ https://www.genuss-leipzig.de/ https://www.aam-boyer.de/ https://www.ikchatmetvreemden.nl/ https://www.sundz-design.de/ https://www.ross-cosmetic.de/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ https://www.frank-weisser.de/ http://www.christophmogwitz.de/ https://www.metallbau-gaertner.de/ https://www.hbpc.nl/ https://www.jackbroscie.nl/ http://www.ophumboldt.de/ https://www.apply-pictures.de/ https://www.insolwert.de/ https://www.wismar-lotse.de/ https://www.handy-team.de/ http://www.dapinternational.co.uk/ https://www.jongart.de/ https://www.casa-vento.de/ https://www.buklee.de/ http://www.rome-italie.nl/ https://www.young4mation.de/ http://www.rome-italie.nl/ http://www.orangewebbers.nl/ https://www.gookar.nl/ https://www.viamatic.fr/ https://www.hettrouwhuys.nl/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.insolwert.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.josephgrill.nl/ https://www.the-viewfinder.de/ https://www.ueberzeuge.de/ https://www.werners-index.de/ https://www.nicolebeck.de/ https://www.kredit-quality.de/ http://www.byeve.de/ https://www.pestalozzinet.de/ https://www.handy-team.de/ https://www.handy-team.de/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.motorkai.de/ https://www.vuongdesign.nl/ https://www.viamatic.fr/ https://www.carsten-duebbers.de/ https://www.snowmeeting.nl/ http://www.rapidpcfix.co.uk/ https://www.gookar.nl/

Biraz Reklam Arası


scroll up